Dla Kandydatów

Witamy w Magazynie Fabryki Rekrutacji

Dla Klienta, którym jest Biuro Nieruchomości 4te piętro w Lublinie,  prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca ds. nieruchomości

 

Dla naszego Klienta, producenta podzespołów, urządzeń, przyrządów, środków transportu oraz kompletnych urządzeń i maszyn poszukujemy kandydata na nowo tworzone stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji i Employer Branding

 

Dla niepublicznej szkoły podstawowej CREATIO w Czosnowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

 

Dla naszego Klienta, producenta podzespołów, urządzeń, przyrządów, środków transportu oraz kompletnych urządzeń i maszyn poszukujemy kandydata na nowo tworzone stanowisko:

Manager ds. logistycznych

 

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej renomie na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Projektów Produkcyjnych

 

Dla naszego Klienta, firmy kosmetycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej, jednej z większych w branży – Eveline Cosmetics – poszukujemy osoby na stanowiska:

Mechanik-Ustawiacz

Aparatowy

 


 

Fabryka Motywacji Sp. z o.o. zaprasza do współpracy TRENERÓW.


 

Żeby dołączyć do naszej bazy, a tym samym stworzyć sobie szansę wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych, prosimy o wypełnienie formularza.

Browse...

Maximum size 10MB

Browse...

Maximum size 10MB

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Fabryka Rekrutacji Anna Piekut z siedzibą w Lublinie, ul. Wallenroda 2/41 zwana dalej Firmą,
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Firmy i nie będą udostępniane innym odbiorcom
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.
Proszę czekać...